Nasze realizacje - Szybkie strony

{Sprawdź nasze ostatnie realizacje}


Inne projekty

Dentu Stomatologia

Dla Klienta kluczowym elementem była optymalizacja strony pod pozycjonowanie, stąd każda z usług posiada własną zakładkę. Zadbaliśmy również o prostą nawigację z poziomu strony głównej poprzez prezentację kompletu usług Klienta. Poza klasycznym formularzem kontaktowym strona posiada również dedykowany formularz do umawiania wizyt.

Zobacz online

Salon Blueberry

Głównym celem, jaki postawiła przed nami Klientka to czytelna prezentacja szerokiej oferty swoich usług. Z uwagi na ich ilość oraz dodatkowe treści zastosowaliśmy rozwijane elementy, które ułatwiają nawigację. Dodatkowo wdrożyliśmy na stronie głównej boksy kierujące bezpośrednio do danej sekcji oferty.
Drugim kluczowym elementem było wdrożenie modułu rezerwacji online. Moduł ten jest połączony z kalendarzem, który automatycznie rezerwuje czas w kalendarzu. Nie ma zatem potrzeby tradycyjnego umawiania się przez telefon i prowadzenia dodatkowej dokumentacji.

Zobacz online

Embassy

Nowoczesna i dynamiczna strona dla agencji hostess i modelek koncentruje się na prezentacji oferty oraz dotychczasowych dokonań firmy. Atrakcyjna prezentacja realizacji poprzez ruchome boksy pozwala zaprezentować zarówno fotografie zespołów, jak i krótki opis każdej prezentowanej realizacji. Całość wsparta rotatorem klientów firmy oraz referencjami. Liczne wezwania do działania zachęcają do kontaktu poprzez formularze zarówno klientów, jak i potencjalnych pracowników.

Zobacz online

Emeron Poligrafia

Atrakcyjna grafika i elementy dynamiczne, to najlepszy sposób by zaprezentować ofertę firmy reklamowej. Tym założeniem kierowaliśmy się przy swojej pracy. Stworzyliśmy dla Klienta również treści, które doskonale uzupełniają warstwę graficzną strony. Bogatą ofertę naszego Klienta przedstawiliśmy w formie czytelnego portfolio.

Zobacz online

Pakuj Wysyłaj

Realizacja strony obejmowała kompleksowe działania, w tym napisanie treści, wybór grafiki oraz stworzenie logotypu. Na stronie głównej wdrożyliśmy dodatkowy, krótki formularz kontaktowy pozwalający na szybkie zamówienie rozmowy z konsultantem. Na stronie wdrożyliśmy liczniki oraz referencje by uwiarygodnić firmę. Zaprezentowaliśmy również logotypy partnerów naszego Klienta. W zakładce O nas wdrożyliśmy FAQ zoptymalizowany pod potrzeby pozycjonowania strony.

Zobacz online

Insekt24

Nasza praca obejmowała całokształt działań, w tym wdrożenie szablonu, dobór grafik oraz napisanie tekstów. Stronę wzbogaciliśmy o referencje oraz liczniki podkreślające doświadczenie Klienta. Wszystkie zakładki zostały zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania strony zarówno od strony kodu jak i użytych treści. Na stronie wdrożyliśmy liczne aktywne linki pozwalające na szybki kontakt użytkownikom korzystającym ze smartfonów, m.in. pasek akcji w topie strony, w stopce oraz zakładce kontakt. W tej ostatniej w sposób czytelny dla potencjalnych klientów przedstawiliśmy zasięg działania naszego Klienta.

Zobacz online

Auta z USA

Naszą realizację oparliśmy na wykorzystaniu atrakcyjnych zdjęć związanych z samochodami oraz Ameryką. Klient zlecił nam również przygotowanie prostego logotypu, który pojawia si w wersji kolorowej również jako favicona. Dla przedstawienia kroków w procesie zakupu stworzyliśmy dedykowane cyfry wycięte w formie zdjęć z flagi USA

Zobacz online

Boutique Moda Studio

Dla firmy prowadzącej sprzedaż poprzez Allegro stworzyliśmy stronę wizerunkową, którą Klient zamierza wykorzystać do budowania relacji z klientami i rozwoju sprzedaży poza aukcyjnej. Napisaliśmy teksty, dobraliśmy atrakcyjną grafikę, a Klient może w przyszłości rozwijać stronę poprzez aktualizację katalogu produktów na stronie.

Zobacz online

ECS Studio

Klient zlecił wykonanie strony prezentującej bardzo szeroki wachlarz usług. W trakcie wstępnych ustaleń podzieliliśmy ofertę na grupy tematyczne, a tą najszerszą zaprezentowaliśmy w formie zakładki z 15 sekcjami. Prowadzą do nich niewielkie, atrakcyjne graficznie buttony, które scrollują stronę do wybranego miejsca.

Zobacz online

Piotrex Ogrody

Realizując ten projekt mieliśmy na uwadze przede wszystkim czytelne przedstawienie wielu obszarów działalności firmy. Stąd już na stronie głównej sekcja z boksami reprezentującymi 6 obszarów działania firmy. Dodatkowym elementem strony jest katalog produktów o strukturze zbliżonej do typowego sklepu interentowego, a zatem czytelny dla odbiorców. Klient może samodzielnie dodawać kolejne produkty. W realizacji kładliśmy również duży nacisk na ułatwienie klientom kontaktu z Firmą oraz liczne zachęty poprzez tak zwane wezwania do działania czyli call to action.

Zobacz online

Stacja Kontroli Pojazdów

Strona dla Klienta z trudnej branży, bo z uwagi na charakter świadczonych usług zamiast marketingowego szaleństwa Klient oczekiwał prostej strony informacyjnej. Nie mniej jednak merytorykę wzbogaciliśmy treściami podkreślającymi mocne strony Klienta oraz atrakcyjnymi zdjęciami. Z każdej zakładki można również w sposób prosty połączyć się telefonicznie z biurem naszego Klienta.

Zobacz online

Skup Aut

Przejrzysta strona mająca za zadanie przekonać potencjalnych klientów do szybkiej i prostej współpracy z naszym Klientem. Nasza realizacja obejmowała napisanie tekstów oraz dopasowanie kolorowego wyjściowo logotypu Klienta do stylizacji strony. Na każdej zakładce umieściliśmy zachęty do kontaktu z Klientem.

Zobacz online